Par mums

Zvērināta advokāta Romualda Vonsoviča birojs ir dibināts 2005. gadā. Biroja dibinātājs zvērināts advokāts Romualds Vonsovičs ir viens no Latvijas Republikas labākajiem advokātiem, kura praktiskā darba pieredze tiesību zinātņu jomā ir uzkrāta vairāk nekā 25 gadu garumā.

Birojs strādā, īpašu uzmanību pievēršot juridisko pakalpojumu kvalitātei, konservatīviem un drošiem, bet tajā pat laikā arī novatoriskiem problēmu risinājumiem. Tādēļ, dibinot biroju, mūsu mērķis bija vienotā komandā sapulcināt spilgtas un radošas personības, kuras aizrautīgi un pašaizliedzīgi var sekmīgi strādāt klientu interesēs un vest īpaši sarežģītas lietas.

Biroja dibinātāja Romualda Vonsoviča un izveidotās komandas spēcīgais intelektuālais potenciāls un pieredze nodrošina atzinības cienīgu pārstāvību visās tiesu institūcijās civillietās un administratīvajās lietās, kā arī sniedz profesionālu juridisko palīdzību ar biznesa tiesībām saistītās jomās. Birojs saviem klientiem garantē lojalitāti un konfidencialitāti, jo klientu uzticība ir mūsu darba galvenā motivācija. Birojs atšķiras no citiem advokātu birojiem gan ar savu attieksmi, gan arī stila izjūtu.

Par mums runā mūsu darbi un sasniegtais. Mūsu lietas, piemēram, Banka Baltija vs. Latvijas Banka, Kempmayer vs. Konkurences padome un Kempmayer vs. Latvijas Republika, kā arī Ilze Jaunalksne vs. Latvijas Republika, kurās birojs pārstāvēja un joprojām pārstāv savus klientus, plašākus komentārus neprasa.


Brīvības iela 40-32, Rīga LV-1050, tālr.:+371 67686985, info@vonsovics.lv